centrum Plzeň, Tylova 1
tel. +420 373 541 162, mobil +420 776 384 555, alternativniporadna@gmail.com

Ivana Šmucrová, kinezioložka, grafoterapeutka

ivana Šmucrova.jpg
IVANA ŠMUCROVÁ
působí v Plzni, Třebízského 2702/12
mobil 739 588 887
email  ivanasmucrova@seznam.cz
www.zdravi-ivana.cz
facebook ivana smucrova
Kineziologie
Metoda pro všechny bez rozdílu věku – od těhotných žen a miminek až po nejstarší generaci. Umožňuje pracovat i se zvířátky za pomoci jejich majitelů. Uvolňuje všechny strachy, nedostatek víry v sebe, pocity bezmoci, zranitelnosti a další pochybnosti, které nás trápí a ovlivňují nám život.

Bachovy esence
Bylinky nejen léčí naše fyzické tělo, ale jak objevil Dr. Bach na začátku 20. století, mají vliv i na naši psychiku. Esence, které získal z 38 bylinek, nemají žádné vedlejší účinky. Jsou tak jemné, že se mohou užívat současně s léky a dají se každému namíchat tak, aby odpovídaly jeho momentálnímu psychickému stavu.

Grafologie: Kurzy – základy grafologie, aktivní práce s rukopisem
V písmu se zaznamenává náš momentální psychický stav. Chcete poznat prostřednictvím písma sami sebe, nebo chcete na sobě i pracovat? Máte možnost si vybrat ze dvou typů kurzů.

Další terapie – reiki, automatická kresba

Literární činnost – kniha „Myšlenky“
Kniha se skládá ze dvou částí. V té první se každý z nás má možnost zamyslet a srovnat 19. a 21. století. Podkladem se staly Malostranské povídky od Jana Nerudy a dvě díla od Karolíny Světlé – Frantina a Černý Petříček. Ve druhé části máme možnost si uvědomit programy, které jsme získali zásluhou prostředí, ve kterém jsme vyrůstali, a tyto programy – naše reakce na situace – nás provázejí celým naším životem.
Kniha je psána formou jednoduchých úvah, které vedou čtenáře k zamyšlení nejen nad stavem společnosti, ale i nad sebou samými.

Poradenství v oblasti potravinových doplňků
Země původu produktů – Česko, Čína, Německo, Sibiř, Malajsie.
IMG_0098 (1).JPG
IMG_0099.JPG
IMG_0100.JPG
pracovna v Plzni
bílá stránka.jpg

Váš úsměv je naší největší radostí po společném prožitku.

1 AP plus VI 13_8.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one